imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
login:

hasło:

Załóż konto!
Avilla
Salon kwiatowy

telefony:
515-09-33-44
608 040 115
U nas zapłacisz kartą:
 

Warunki ogólne

Kwiaciarnia Avilla doręcza kwiaty do dowolnego miejsca zapewniając wysoką jakość kwiatów oraz terminowość doręczenia. Kwiaciarnia Avilla zapewnia doręczenie kwiatów w 24 godziny.
Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, w czasie przez Państwa wyznaczonym, kwiaciarnia skontaktuje się z nadawcą.

Zamówienia

Wszystkie wypełnione zamówienia składane w kwiaciarni internetowej są obowiązujące. Zamówienie będzie przetwarzane i uznane za wiążące od momentu jego potwierdzenia. Zamówienia mogą obejmować wszystkie produkty dostępne w ofercie Kwiaciarnia Avilla. Zamówienia składane telefonicznie, faksem lub osobiście są uważane za wiążące.
W razie potrzeby, Nasi sprzedawcy z przyjemnością pomogą Państwu, dokonać zmian w zamówieniu. Zmiany w zamówieniu można wprowadzać w ciągu 60 minut po jego złożeniu lub na co najmniej 48 godzin przed terminem doręczenia. Anulowanie lub zmiany mogą być dokonywane telefonicznie, faksem lub przez e-mail.
Gdyby Kwiaciarnia Avilla nie była w stanie zrealizować zamówienia, zwróci klientowi pełną wartość zamówienia. W przypadku płatności kartą kredytową lub przelewem bankowym pieniądze będą zwracane bezpośrednio na rachunek klienta. W przypadku płatności realizowanych gotówką lub przekazem pocztowym zwroty będą dokonywane za pomocą przelewu bankowego.
Kwiaciarnia Avilla nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy lub braku pozytywnej autoryzacji karty kredytowej zamawiającego.

Terminy realizacji

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi przy składaniu zamówień z datą doręczenia na sobotę i niedzielę.
Godzina doręczenia nie jest gwarantowana i oznacza tylko orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki.
Kwiaciarnia Avilla NIE doręcza przesyłek w święta państwowe.

Formy Płatnosci

Płatność przy odbiorze

Polityka zastępowania produktu

Zawsze kiedy jest to możliwe, doręczamy bukiety, kompozycje kwiatowe identyczne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Realizacja zamówienia na konkretny produkt zależy od jego dostępności na rynku. Czasami zastąpienie jednego kwiatu innym może być niezbędne, aby dotrzymać terminu doręczenia. Zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, aby bukiet, który otrzymuje odbiorca był jak najbardziej podobny do tego, który Państwo zamawiacie.
Kwiaciarnia Avilla zastrzega sobie prawo dostarczenia bukietu, rośliny ozdobnej lub innego produktu o podobnej jakości i wyglądzie zapewniających najwyższy stopień podobieństwa do oryginału (podobna wielkość, styl i kolorystyka).

Reklamacje.

Staramy się wypełniać zamówienia terminowo i zgodnie z życzeniami klienta, dlatego zawsze kiedy pojawi się błąd zrobimy wszystko, aby go naprawić. Każda reklamacja jest traktowana indywidualnie i będzie przez nas wnikliwie rozpatrzona. Po wyjaśnieniu problemu z kwiaciarnią realizującą zamówienie, Kwiaciarnia Avilla przedstawi odpowiednie propozycje rekompensaty.